Hizmetlerimiz

Kiralık sepetli vinçlerimizle, dış cephe boya, sıva, tamirat, tadilat ve yüksek yerlerdeki işlerinize çözüm ortağı oluyoruz.

Ankara ve çevresi 18 metreden 60 metreye kadar olan kiralık sepetli vinçlerimizle kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Ankara’da reklam ve tabelacıların çözüm ortağı olan firmamız, tabela montajı için kiralık sepetli vinç imkanı sağlamaktadır.

Yüksek katlı binalara ve cephelere asılacak olan klima, motor vs. işlerinizde her metrajda olan sepetli vinçlerimizle güvenli bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Sepetli vinçlerimizle Ankara’da, siyasi parti bayrakları, reklam bayrakları, açılış bayrakları asmaya BEY VİNÇ olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Ankara’da dış cephe temizlik firmalarının ilk tercihi olan firmamız, güvenlikli sepetli vinçleriyle cam temizliği işlerinde çözüm ortağı olmaktadır.

Ankara’nın her ilçesine kiralık vinç, sepetli vinç, platform, konteyner taşıma, manlift kiralama ve vinç kiralama hizmeti veren BEY VİNÇ, sektörde lider firmalar arasında yer almaktadır.

Kiralık sepetli vinç ve hiyap vinçlerimiz ile Ankara’nın her mahallesine, sokağına vinç kiralama imkanı sağlamaktayız.

Ankara’da hizmet veren firmamız, dış cephe cam temizliği, kompozit temizliği, bina temziliği, inşaat sonrası temizlik ve dış cephe temizlik hizmeti vermektedir.

Kiralık makaslı manlif platformlarımız ile, iç cephede ulaşamadığınız yüksek yerlere erişim sağlıyoruz. Uygun fiyatlarımızla Ankara manlift kiralamada lider firmayız.

Ankara’nın her ilçesine, mahallesine, köyüne kiralık vinçlerimizle konteyner taşıma, indirme, yükleme ve nakliyat işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Konteyner taşıma Ankara‘da yılların tecrübesi olan firmamıza güvenebilirsiniz.

Yüksek katlardan tonajlı makina indirme, yükleme, taşıma işleri için son derece güvenli vinçleri olan BEY VİNÇ‘i tercih edebilirsiniz. Ankara vinç, kiralık vinç, sepetli vinç ankara, vinç kiralama işlerinizde çözüm ortağınız.