ÇANKAYA VİNÇ KİRALAMA

Çankaya Kiralık Vinçler

 

Çeşitli ihtiyaçlardan dolayı günümüzde çoğu firma ya da şirketler için en fazla ihtiyaç duyulan cihazlardan birisi de vinçlerdir. Her türlü mekân ve alanlara uygun olan vinç araçlarımız ile birlikte sağlamış olduğumuz çankaya vinç kiralama hizmetlerimizde, inşaat alanlarında gerekli olan direk dikme ya da farklı ağırlıktaki ürünlerin kaldırılabilmesi gibi çeşitli işlemlerin yapılmasına imkân tanınmaktadır. Sokak veya caddelerde bulunan elektrik direklerinde meydana gelebilecek arızaların giderilmesi ya da yüksek yapıların dış mekânlarında afiş, poster asılabilmesi için ayrıcalıklı olan çankaya sepetli vinç kiralama hizmetlerimizde, kişilerin özel sepetler sayesinde istedikleri yükseklikteki noktalara ulaşması sağlanmaktadır. Farklı boyut ve özelliklerde yer alan sepetli vinçlerimiz için özel operatörlerde temin edilebilmektedir.

 

 Sorunsuz Konteyner Taşıma İçin Çankaya Kiralık Vinç Hizmeti

 

Deniz taşımacılığı ya da yapı amaçlı kullanılmak istenen konteyner ürünleri, oldukça sağlam ve dayanıklı olma özelliğine sahip olmaktadır. Ancak konteynerlerin taşınacak olan araçlara yüklenebilmesi için özel vinçlere ihtiyaç duyulmakta ve firmamız bu ihtiyaçlardan yola çıkarak çankaya konteyner taşıma için kiralık vinç hizmeti sağlamaktadır. Günlük, haftalık, aylık ve hatta yıllık olarak özel fiyatlar ile birlikte sağlamış olduğumuz ankara çankaya vinç hizmetlerimizde, konteyner taşımacılığı için olduğu kadar, temizlik firmaları içinde kaliteli çözümlere yer verilmektedir. Sektörde yaklaşık 15 yıldan fazla süredir Çankaya kiralık vinç hizmetine yer veren kadromuz, sürekli olarak bakım ve onarımdan geçen vinç araçları sayesinde kaliteli çözümlere yer vermektedir.

 

 Güvenli Yapı Temizliği İçin Sepet Vinç Kiralama Hizmeti

 

Özellikle yüksek katlı şirket ya da firmaların daha sağlıklı olması için hizmet veren çok sayıda temizlik şirketi bulunmaktadır. Ancak bahsedilen yüksek katlı yapıların dış bölgelerinde temizlik yapılabilmesi için vinçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Temizlik personellerinin can güvenliği için ayrıcalıklı olan sepet vinç çankaya kiralama hizmetlerimizde yer alan fiyatlar, kiralanacak olan vinç araçlarının çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda kiralama sürelerine göre de değişmekte olan kiralık vinç çankaya fiyatlarımız için özel indirimlerde firmamız tarafınca sunulabilmektedir. Sitemiz üzerinden iletişim bilgileri ile 7/24 bağlantı kurabilir ve özel olarak fiyatlandırma bilgilerinden sorunsuz şekilde haberdar olabilirsiniz.

 

KİRALIK VİNÇ ÇANKAYA

ANKARA ÇANKAYA SEPETLİ VİNÇ

Posted in Genel and tagged , , , , .